Wielkie Otwarcie Galerii Hajnówka

W dniu dzisiejszym nastąpiło otwarcie Galerii Hajnówka. Spotkało się to z wielkim zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta i okolicznych wsi. Już na parkingu przed Galerią brakowało miejsc parkingowych, ale redakcji udało się zaparkować mimo tłumu potencjalnych zakupowiczów. Na parkingu dominowały rejestracje z powiatu hajnowskiego ale też było sporo pojazdów z Bielska a nawet Białegostoku.

Przed samą Galerią sprzedawcy w specjalnych namiotach zachęcali do odwiedzin ich sklepów poprzez różne konkursy, gry i zabawy. W środku Galerii tłum ludzi falował w kierunku Jyska, gdzie były atrakcyjne promocje na otwarcie i chyba najdłuższe kolejki, w których trzeba było odstać kilkanaście minut zanim trafiony zakup stał się nasz.

Najciekawiej było na środku Galerii: można było otrzymać darmową kawę i ciasteczka, wróżki lały wosk, przechadzały się różne wielkie futrzaki, a dzieci pod okiem DJa bawiły się w konstruowanie galerii z klocków i innych elementów. Redakcja sprawnym okiem nagrała to z góry galerii na której znajduje się antresola.

Sezon przed świąteczny w Galerii Hajnówka otwarty!!

hajnowka.org-10

hajnowka.org-13

 

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka Tagi: ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...