Wyjazd do Bielska może być niebezpieczny

Bielscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn uzbrojonych w maczetę i siekiery.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim otrzymał informację od przerażonej kobiety o czterech mężczyznach, którzy wtargnęli na teren jej posesji.

Policjanci na miejscu ustalili, że uzbrojeni w niebezpieczne narzędzia napastnicy siłą usiłowali wejść do domu, w którym przebywały dwie kobiety oraz mężczyzna i grozili pozbawieniem życia syna właścicieli budynku. Jednak poszukiwanego przez nich mężczyzny nie było w tym czasie w domu. Potem sprawcy odjechali.

Mundurowi pojechali do drugiego mieszkania, w którym była w tym czasie żona szukanego przez napastników mężczyzny. Funkcjonariusze, w pobliżu tego miejsca zauważyli pojazd, którym poruszali się agresywni mężczyźni.

Gdy mundurowi, używając sygnałów dźwiękowych i świetlnych, chcieli zatrzymać ich samochód, kierujący nie zareagował i zaczął uciekać. Jednak po krótkim pościgu cała czwórka wpadła w ręce policjantów.

Podczas sprawdzania auta mundurowi znaleźli i zabezpieczyli w volkswagenie dwie siekiery, maczetę oraz pałkę teleskopową.  Mężczyźni w wieku 25-54 lat zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

atak-meczeta-bielsk-podlaski

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Bielsk Podlaski

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...