Złapano uciekiniera z aresztu w Hajnówce

Wczoraj białostoccy policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Choroszcz, który w maju uciekł z Aresztu Śledczego w Hajnówce. O ucieczce pisaliśmy w tym miejscu.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który w maju tego roku uciekł z Aresztu Śledczego w Hajnówce.

Policjanci ustalili, że poszukiwany najprawdopodobniej pracuje przy docieplaniu budynków na jednym z białostockich osiedli. Przestępca, gdy zobaczył zbliżający się nieoznakowany pojazd policji, zaczął uciekać. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli pościg informując inne patrole o kierunku ucieczki poszukiwanego.

W pościg za przestępcą włączyły się patrole ruchu drogowego i miejskiej patrolówki. 27-latek w trakcie ucieczki przebiegał przez prywatne posesje, zarośla. Policjanci zablokowali wszystkie możliwe drogi ucieczki, co skłoniło poszukiwanego do ukrycia się na jednej z prywatnych posesji przy ul. Długiej w altanie pod deskami.

Podczas przeszukiwania terenu posesji 27-latek zaatakował funkcjonariuszy. Natychmiast został obezwładniony, a następnie trafił do Aresztu Śledczego w Białymstoku. Teraz za czynną napaść na funkcjonariusza Policji grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka Tagi: 

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...